Sukces naszych klientów powiększa nasz sukces
Optymalizujemy procesy operacyjne w transporcie

Firma

MTI Group Sp. z o.o. powstała z myślą o wyzwaniach logistycznych w Państwa firmie. Współpracujemy możliwie najbliżej aby wychwycić najdrobniejsze szczegóły Państwa działalności. Po wnikliwej analizie jesteśmy w stanie zaproponować wszechstronne oraz elastyczne rozwiązania dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb. Nasi wykwalifikowani pracownicy to eksperci w obsłudze Państwa branży co umożliwia szybszy i bardziej efektywny rozwój Państwa firmy. Jesteśmy absolutnie oddani idei, iż sukces naszych partnerów handlowych jest naszym sukcesem.
MTI Group - Zalety

 • Nie musisz już długo czekać – maksymalny czas odpowiedzi ze strony biura wynosi 3 minuty, a każdego ranka o 8:30 znajdziesz pełny raport na swoim mailu
 • Profesjonalna osoba zarządzająca transportem jest do dyspozycji 24 godziny na dobę
 • Znamy dokładne ceny, nieustająco zarządzamy informacjami, co pozwala nam dostarczyć najlepsze rozwiązania

MTI Group - idealny partner dla wyzwań logistycznych

 • Regularnie analizujemy i dostosowujemy nasze procesy, aby powstawały efektywne rozwiązania dla Państwa biznesu
 • Omawiamy z klientem wszystkie szczegóły i nakreślamy cały proces działań od podstaw tak, aby odpowiadał w zupełności potrzebom klienta. Wtedy dopiero wprowadzamy go w życie i nadzorujemy bez przerwy, 24 godziny na dobę.

MTI Group - ,,zielona logistyka”

 • Regularnie analizujemy i dostosowujemy trasy tak aby eliminować puste przebiegi
 • Łączenie strumieni dostaw
 • Pracujemy zgodnie z wymogami Państwa branży, respektując tradycję biznesu kluczową dla udanego partnerstwaFilozofia

Naszym głównym celem jest optymalizacja wszelkich procesów związanych z usprawnieniem funkcjonowania spedycji towarów. Wiedza know-how zdobyta na przestrzeni lat pozwala nam zapewnić najwyższy poziom usług. Wierzymy, że transport nie opiera się tylko na prowadzeniu ciężarówek, ale przede wszystkim na skupieniu się na potrzebach naszych partnerów handlowych oraz na zbudowaniu skutecznych procesów operacyjnych, co przyczynia się do sukcesu naszych klientów. Jesteśmy gotowi rozwiązać każdy Państwa problem.

Nasza misja składa się z 4 celów:

Chcemy ułatwiać życie naszych klientów

Optymalizujemy procesy operacyjne w transporcie

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów

Sukces naszych klientów powiększa nasz sukces


Zarządzanie projektem

Wnikliwa analiza sytuacji na rynku krajowym i zagranicznym uzmysłowiła nam, że system zarządzania projektami logistycznymi pozostawia wiele do życzenia. Nawet jeden niedowieziony na czas ładunek może spowodować wiele strat finansowych i czasowych zarówno w dużych jak i małych firmach. Wychodząc naprzeciw wyzwaniu stworzyliśmy innowacyjny system zarzadzania projektem co czyni z MTI Group efektywnego i elastycznego partnera, który potrafi przedstawić różne rozwiązania dopasowane indywidualnie dla Państwa firmy.

Filarem naszego systemu MTIPM jest:

Definiujemy wraz z klientem cele, oczekiwania oraz ryzyko. Wszystkie informacje umieszczamy w Karcie Projektu. Czas poświęcany przed rozpoczęciem współpracy procentuje w trakcie realizacji zleceń. Mając możliwość przewidzenia ryzyka jestemśmy w stanie przeciwdziałać zanim pojawi się jakikolwiek problem.
Planowanie projektu w określonych ramach czasowych jest najważniejszym punktem naszego programu na który poświęcamy najwięcej czasu.
Pod okiem wykwalifikowanych specjalistów projekt jest wdrażany i sprawdzany czy działa prawidłowo.
Wierzymy, że absolutna kontrola jest receptą na sukces naszych partnerów handlowych.
Ostatni etap, który pozwala przeanalizować cały projekt.

Jakość

Powierzając nam ładunki nasi klienci utrzymują raporty z przebiegu całego procesu przewozu towaru (czas załadunku, informacje o lokalizacji, przybliżony czas dostawy oraz faktyczny czas rozładunku). Jesteśmy absolutnie elastyczni. Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania dopasowane do każdego klienta indywidualnie. Utrzymujemy całodobową kontrolę nad wdrażanymi procesami, gdyż wierzymy, że jedynie absolutna kontrola czyni nas niezwykle konkurencyjnymi względem innych oraz zapewnia najwyższą jakość naszych usług. Nasi spedytorzy są dostępni 24 h przez 7 dni w tygodniu.


MTI Group

MTI Group Sp. z o.o. specjalizuje się w organizowaniu transportu na terenie Europy, Turcji oraz WNP

Bądźmy w kontakcie!

 • Tel +48 22 299 60 06
  Fax +48 22 247 81 17
 • Email:
  biuro@mti-group.pl
 • Adres:
  MTI Group Sp. z o.o.
  ul. Czerniakowska 20/135
  00-714 Warszawa

Dział spedycji

Polityka prywatności serwisu www.mti-group.pl
1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług poprzez Serwis.
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest MTI Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie KRS 0000450763 NIP 5272690151 REGON 146537764
3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
7. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.mti-group.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.
W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - KONTAKT.